Vario Kapı - Variodor

Variodor isimli kapı markası ağacın doğal yüzeyi ile MDF teknolojisinin gücünü bir araya getiriyor. Monoblok mdf kapıların Türkiye’deki en büyük üreticisi konumunda bulunan Yıldız Entegre, Variodor markası ile yaşam alanlarına kaliteyi taşıyor. Variodor kapılar, iç mekanlarda zengin renk seçeneği ve dayanıklılığıyla uzun yıllar kullanım rahatlığı sağlıyor.

Variodor kapıları, estetiği yüksek kalite ve güvenlikle birleştiriyor. Yıldız Entegre tarafından üretilen Variodor monoblok mdf kapılar, 41 dakikaya kadar yangına dayanıklılık, temel güvenlik, 100.000 defa açma kapama, sessiz kilit sistemi ve 38 desibele kadar ses geçirmezlik özellikleriyle sektörde farkını hissettiriyor.

Sürdürülebilirlik çalışmaları kapsamında “Ağacın İzinde” mottosuyla hareket eden ve ürünlerini bu anlayış çerçevesinde doğadan ilham alarak yenilikçi yaklaşımıyla tasarlayan Yıldız Entegre, üretim süreçlerinde insan sağlığına zararlı madde içermeyen ürün bileşenleri tercih ediyor.

İç mekân kapılarda standartları yükselten ve yaşam alanlarına kaliteyi taşıyan Yıldız Entegre, monoblok teknolojisi sayesinde kapıları 36 milimetre kalınlığında üretiyor. Üretim aşamasında kapı için özel olarak üretilen yüksek yoğunlukta mdf levha kullanılıyor. Monoblok kapılar; darbelere dayanıklı, ısı ve ses yalıtımı yüksek, isteğe bağlı olarak yangına ve neme dayanıklı olarak çevreci yaklaşımla üretiliyor.

Neme, ateşe, çizilmeye, darbelere dayanıklı kapılar, aynı zamanda kolay temizleme özelliğiyle de uzun yıllar kullanım olanağı sağlıyor. Geniş renk ve model alternatifi sunan kapıların cam yüzey seçenekleri de bulunuyor. 2018’de gerçekleştirilen lansman da Variodor markası istenilen renge boyanabilen kapıları ve 2.40’a kadar uzunluğa sahip üretimlerini sektöre sundu. Kullanıcının talepleri doğrultusunda gizli menteşeli olarak üretilebilen kapılar ise uygulama ve montaj kolaylığının yanı sıra şık ve estetik bir görünüm sunuyor.


Variodor Kapı

vario kapi izmir

Vario Kapı Çeşitlerimiz


YILDIZ ENTEGRE

    Alize Premium Serisi
    Alize Serisi
    Klasik Seri
Ürünleri İncele